DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

školka pro štěňata

Školka pro štěňátka

Výchova a socializace štěněte je dle mého názoru velmi důležitá pro celkový rozvoj pejska a je výbornou přípravou pro jakýkoli další výcvik či sport. Lze docházet se štěňátkem od cca 3 měsíců. Probíhá zde nenásilnou formou řízená socializace, základy výchovy, zvykání si na různé typy a změny prostředí, komunikace a hry s jinými pejsky, ale i s dalšími novými lidmi, prohlubujeme vzájemný kontakt a porozumění se psovodem. Učíme zde předvýchovu k výcviku - jedná se o cílené hry, které vedou k rozvíjení vloh pejska (např. rozvíjení kořistnického pudu, rozvíjení zájmu o motivační pomůcky, které budeme používat při dalším výcviku - balónek, pešek apod).Naučíte se zde základům přivolání pejska a nemine Vás také teorie výchovy, socializace a výcviku psíka. Návštěvou školky pro štěňata se začátečníci mohou vyvarovat případných chyb ve výchově pejska, které se v pozdější době mohou zdlouhavě odstraňovat nebo případně mohou komplikovat další výcvik.      Výcvikové dny a hodiny najdete v odkazu AKTUÁLNÍ VÝCVIKOVÉ DNY.