DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Žádná data nebo nastavení...

Vítám Vás na webových stránkách psí školy - BUCK                                                     Mníšek pod. Brdy

V mé psí škole se snažím vycházet vstříc jak naprostým začátečníkům,tak i pokročilejším případně pokročilým psovodům a cvičím se všemi plemeny psů včetně kříženců (je však nutné si uvědomit,že každé plemeno má svá specifika). Můžou ke mně chodit cvičit zájemci a to jak se štěňátkem do školky pro štěňata, s puberťákem, tak i s dospělým psem.Snažím se v co největší míře uplatňovat při výcviku individuální přístup,který se mi velmi osvědčil a proto doporučuji každému zájemci o výcvik začít  individuálním výcvikem, jelikož je dostatek času na promyšlení vhodné výcvikové metodiky, vysvětlení a vyzkoušení této metodiky psovodem se psem (zpravidla je to většinou komplikovanější se psovodem než se psíkem), ale je pro mě je velmi důležitá jedna věc a to, aby psovod odcházel z výcvikové lekce s tím, že naprosto přesně a dobře pochopil metodiku daného cviku, jen v takovém případě je schopen vést správně a kvalitně trénink psa.Takže počítejte s tím, že v mé psí škole se vyučuje i nezbytná teorie výcviku psa, ale uvidíte, že se Vám pro další výcvik velmi hodí. Využívám k výcviku pozitivní trénink, ale i negativní trénink, který je nedílnou součástí ve výcviku psů !!! Využívám jak klasické tak i operantní podmiňování. Výcvik musí bavit nejen psovoda, ale zejména psíka a věřte,nevěřte toto je velmi,velmi důležitá věc,kterou se zde můžete naučit.Vyučuji  pachové práce (stopy, nosework), poslušnost-ovladatelnost, přípravu ke zkouškám z výkonu, výcvik dle požadavků klienta, výchova a výcvik psů za účelem chování ve společnosti, výcvik psů k ochraně osob a majetku, nácviky- tréninky obran (sport-praktické), náprava problémového chování psů, kynologická poradna-konzultační hodiny,školička pro štěňátka (od cca 3 měsíců).Výcvik Vašeho psíka si u mě také můžete objednat ( odkaz-výcvik psa bez majitele), můžete docházet na jednotlivé hodiny INDIVIDUÁLNÍHO výcviku, což je naprostý základ pro výcvik psa!!! Můžete také docházet do skupinového výcviku  ( zde skupinka slouží zejména k zatěžování a upevňování již dříve vysvětlených!!! cviků v prostředí ostatních psů, lidí apod.). Pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí dojíždět, dělám individuální výcvik přímo u nich doma, případně pro skupinu lidí v jejich prostředí, které si sami určí.

Netoleruji neúměrné hrubé zacházení se psem a nesmyslné trestání, kterému pes nerozumí. Takové opakované chování psovoda je důvodem k vyloučení z výcviku!!!

Více o formách a možnostech výcviku najdete v odkazu VÝCVIK. Sledujte odkaz AKTUÁLNÍ VÝCVIKOVÉ DNY-PŘIPRAVOVANÉ TRÉNINKY-AKCE, kde najdete informace o výcvikových dnech a hodinách (mění se dle ročního období),!!! o případných změnách a přesunech  skupinových výcviků !!! a o akcích, které pro Vás připravujeme a aktuální výcvikové dny a tréninky.  Aktuality- informace a fotky z výcviků a tréninků najdete také na facebooku, (zde odkaz).

Naučte se i Vy rozumět svému psíkovi !

Pokud Vás cokoli zajímá z mé nabídky nebo naopak máte pocit, že potřebujete ještě podrobnější informace nebo se chcete rovnou objednat na výcvik, konzultaci, trénink volejte tel: 777 688 683                  Tomáš Pellar